1 2 3 4
Hakkımızda Hakkımızda Vizyon Misyon Değerler İnsan Kaynakları Çevre Politikamız
HAKKIMIZDA

1973 yılında insan sağlığına hizmet edecek ürünlerin fason üretimi ile başladığımız faaliyetlerimize, 1998 yılında Ankara 1. Organize Sanayi bölgesinde kurulan üretim tesisimizle devam ettik. Amacımız daha sağlıklı bir geleceğin inşaasında üzerimize düşen görevi yerine getirmek. Yaklaşık yarım yüzyıldır bu hedef için çalışıyoruz.

Kurulduğumuz günden beri öncelikle insan sağlığı için, sonrasında da ülke ekonomisi için üretim yapıyoruz. Amacımız ülke ekonomisine katma değer sağlamak ve ülkemizin kaynaklarıyla eşdeğer ilaç üretmek. Çünkü biz, güçlü bir ülkeden yayılan “sağlıklı hayatlar” için üretiyoruz.

Dinçsa kültürü yenilikçi, araştırmacı ve ileri görüşlü olmayı gerektirir. Bu sebeple AR-GE, bizim organizasyonumuzda önemli bir yer tutar. İnsan kaynağı, teknoloji ve eğitim gibi birçok alanda bu bakış açımızı daha ileri taşımak ve sağlıkta fark yaratmak için araştırıyoruz.

Dinçsa olarak, ilaç endüstrisinde ISO:9001 kalite belgesini ilk alan firma olduk ve bugün üretimlerimizi GMP ve GCLP kalite standartlarına göre yapmaktayız.

2016 yılı içerisinde faaliyete alacağımız, 15.000 m² kapalı alana sahip, Türkiye’nin en modern tesisleri arasında sayılabilecek yeni üretim tesisimizle; antigribal, antiromatizmal, dermatolojik, aneljezik, antienflamatuar ve birçok terapötik alanlarda üretim yapmaya devam edeceğiz.

VİZYON MİSYON DEĞERLER
Misyon
Araştırmacı bir bakış açısıyla, kaliteden ödün vermeden, ileri teknoloji üretimle; insan sağlığına fayda sağlayacak ve fark yaratacak ilaçlar üretmek.

Vizyon
Türkiye’nin fark yaratan üreticilerinden birisi olarak, Dinçsa kalitesiyle uluslararası pazarda global bir oyuncu olmak.

Değerler
İnsan Sağlığına Değer Vermek
Dinçsa; kurulduğu günden bu yana bütün faaliyetlerini, insan sağlığı adına olumlu fark yaratmak için yürütür.

Kalite Anlayışı
Dinçsa için kalite, yaşayan bir kavramdır ve sürekli iyileştirilmeli ve kendi standartlarını yukarı taşımalıdır.

Vizyoner Bakış Açısı
Dinçsa; modern tıbbı, ileri teknolojiyi takip eder ve değişime eşlik eder. Fark yaratacak yenilikler için araştırır.

Paylaşımcı Yaklaşım
Dinçsa; tecrübesini, bilgi birikimini insan sağlığına fayda sağlamak için paylaşır.

Sürdürülebilirlik
Dinçsa, insanlara ve insanların içinde yaşadığı çevreye saygılıdır. Ticari faaliyetlerini yerine getirirken, gelecek nesillerden emanet aldığı doğaya zarar vermez ve temiz bir ekosistem bırakmak için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirir.
İNSAN KAYNAKLARI
İnsan Kaynakları Politikamız
Dinçsa kurumsal değerlerini paylaşan, insanlığa sağlık getirme anlayışına sahip çıkacak, kalifiye iş gücünü organizasyonumuza ve sektöre kazandırmak. İlaç endüstrisinin gelişimine ve ülke ekonomisine katma değer sağlayacak çalışanlar yetiştirmek. Sürekli kendini geliştiren, yeniliklere açık bir çalışan profili oluşturmak. Terfi ve atamalarda, bütün çalışanlara eşit imkanlar sunmak şartıyla, kurum içinden performans değerlendirmesine göre atama yapmak.

Eğitim Programlarımız
Kalifiye iş gücünün firmamız ve sektörümüz açısından ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Dinçsa organizasyon kültürü özelliklerinden bir tanesi de sürekli gelişimdir. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine imkan sağlamak adına gerekli eğitimler uzman kuruluşlar tarafından düzenli olarak verilmektedir.

Başvurularınız İçin
İş ve staj başvurularınız için CV’nizi bizimle paylaşabilirsinz.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Sürdürülebilir bir yönetim anlayışı ile yönetilen Dinçsa, çevreye ve insan sağlığına olan sorumluluklarının bilincindedir. Üretim faaliyetlerinin devamı için çevreyi tehlikeye atmayan, doğanın bir parçası olduğunun, ancak doğa ve ekosistemin var olduğu sürece kalkınacağının farkında olan Dinçsa, “Hayata Sağlık” sloganıyla çevreye olan sorumluluklarını yerine getirmektedir ve yönetimsel bütün kararları alırken çevreyi göz önünde bulundurmaktadır. “Hayata Sağlık” anlayışıyla toplum sağlığının tesisinde önemli projelere destek vermektedir.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez.
© 2015 Dinçsa İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.