1 2 3
Hizmetlerimiz Üretim AR-GE Co-Marketing Fason Üretim
ÜRETİM

Üretim tesisimiz, yapı itibariyle hata riskini en aza indirecek, her türlü kontaminasyon ve çapraz bulaşmayı engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Ürün kalitesi için gerekli parametreler GMP standartlarında sağlanmıştır.

Üretim bölümlerimiz, sürekli geliştirilen ve son teknoloji ile donatılmış olup, yüksek hıza sahip, kapalı sistemlerle çalışılmaktadır. Tüm hatlarda, eğitimli, deneyimli ve dinamik kadrolar istihdam edilmektedir.

Mevcut dozaj formaları:
TABLET
FILM TABLET
ENTERİK KAPLI TABLET
DRAJE
GRANÜL
KAPSÜL
POMAD
JEL
KREM
MERHEM
AR-GE

Dinçsa bünyesinde bulunan AR-GE departmanımızda alanında uzman ve bilgi birikimine sahip geniş bir teknik kadroyla, ileri teknoloji alt yapısıyla araştırma geliştirme faaliyetlerini yürütüyoruz.

Ar-Ge departmanımız;
GLP'ye uyumlu
Analitik metot geliştirme & Validasyon
Formülasyon Geliştirme
Laboratuvar / pilot ölçekli üretim & Proses Validasyonu
CTD Formatında Dosya Hazırlama
ICH gerekliliklerine göre Stabilite Çalışmaları yapılmaktadır.
CO-MARKETING
Dinçsa ürünlerinin yanısıra, muadil ürünlerin de farklı markalarla ruhsatlandırılarak tesisimizde üretilip, co-marketing stratejisiyle diğer firmalarla işbirliği yapılabilmektedir. Bu sayede firmalar pazara hızlı ve kolay erişim imkanına sahip olmakta ve piyasaya da muadil ürünler sunulmaktadır.
FASON ÜRETİM
Dinçsa; üretim deneyimi, teknolojik altyapısı ve uzman personeliyle; tablet, film tablet, granül, kapsül, pomad, merhem, draje, enterik kaplama, krem ve jel formlarında fason hizmeti vermektedir.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez.
© 2015 Dinçsa İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.