Dinçsa

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

ÜRETİM

Üretim tesisimiz, yapı itibariyle hata riskini en aza indirecek, her türlü kontaminasyon ve çapraz bulaşmayı engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Ürün kalitesi için gerekli parametreler GMP standartlarında sağlanmıştır.

Üretim bölümlerimiz, sürekli geliştirilen ve son teknoloji ile donatılmış olup, yüksek hıza sahip, kapalı sistemlerle çalışılmaktadır. Tüm hatlarda, eğitimli, deneyimli ve dinamik kadrolar istihdam edilmektedir.

Mevcut dozaj formaları

AR-GE

Dinçsa bünyesinde bulunan AR-GE departmanımızda alanında uzman ve bilgi birikimine sahip geniş bir teknik kadroyla, ileri teknoloji alt yapısıyla araştırma geliştirme faaliyetlerini yürütüyoruz.

Ar-Ge departmanımız

CO-MARKETING

Dinçsa ürünlerinin yanısıra, muadil ürünlerin de farklı markalarla ruhsatlandırılarak tesisimizde üretilip, co-marketing stratejisiyle diğer firmalarla işbirliği yapılabilmektedir. Bu sayede firmalar pazara hızlı ve kolay erişim imkanına sahip olmakta ve piyasaya da muadil ürünler sunulmaktadır.

FASON ÜRETİM

Dinçsa; üretim deneyimi, teknolojik altyapısı ve uzman personeliyle; tablet, film tablet, granül, kapsül, pomad, merhem, draje, enterik kaplama, krem ve jel formlarında fason hizmeti vermektedir.