Dinçsa

Farkımız

Farkımız

YARIM ASIRLIK TÜCRÜBE

Kurulduğumuz günden bugüne, sadece insan sağlığına hizmet etmek adına emek veriyoruz. Sektörün gelişmesi-daralması, ekonominin güçlenmesi-zayıflaması gibi birçok koşulda, ilk günkü kararlılıkla yolumuza devam ettik ve bugün hala yüzde yüz yerli sermaye ile yolumuza devam ediyoruz.
Tecrübelerimizden edindiğimiz birikimlerimiz, iş geliştirirken, üretim yaparken, karar alırken, problemlere çözüm üretirken, sektörün geleceğini okurken bize ışık tutuyor ve hız kazandırıyor.

Dinçsa olarak tecrübe ve birikimlerimizi insan sağlığı ve bu sektör için kullanarak ilerliyoruz.

İlklerin Markası

Dinçsa, her zaman ilklerin ve yeniliklerin markası olmuştur. Üretim kapasitesi ve modern üretim tesisi ile temini zor ve alternatifi bulunmayan ilaçların jeneriğinin geliştirilmesinde öncü olmuştur. Bu sayede ülke ekonomisine katma değer sağlarken bu ilaçların kolay erişimine olanak sağlamıştır.

Kalitesiyle Güvenilir

Dinçsa markasına ve ürünlerine olan güvenin ispatı, yarım asırlık tecrübedir. Çünkü biz, insanlığın şüphe duymadan kullanacağı bu ilaçları, DİNÇSA kalitesiyle üretiyoruz. Bu güveni boşa çıkarmamak için dün olduğu gibi gelecekte de aynı hassasiyet ve titizlikle üreteceğiz.

Dinamik

Dinçsa organizasyon yapısı olarak hızlı ve doğru karar verebilme, yerinde aksiyon alabilme yeteneklerine sahiptir. Markamızın hedeflerini ve değerlerini, Dinçsa ailesinin bütün üyeleri aynı tutkuyla sahiplenmiştir. Bu da bize; sorunlara çözümle yaklaşma ve vizyoner bir yaklaşım avantajı sağlamaktadır.