Dinçsa

Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

1973 yılında insan sağlığına hizmet edecek ürünlerin fason üretimi ile başladığımız faaliyetlerimize, 1998 yılında Ankara 1. Organize Sanayi bölgesinde kurulan üretim tesisimizle devam ettik. Amacımız daha sağlıklı bir geleceğin inşaasında üzerimize düşen görevi yerine getirmek. Yaklaşık yarım yüzyıldır bu hedef için çalışıyoruz.

Kurulduğumuz günden beri öncelikle insan sağlığı için, sonrasında da ülke ekonomisi için üretim yapıyoruz. Amacımız ülke ekonomisine katma değer sağlamak ve ülkemizin kaynaklarıyla eşdeğer ilaç üretmek. Çünkü biz, güçlü bir ülkeden yayılan “sağlıklı hayatlar” için üretiyoruz.

Dinçsa kültürü yenilikçi, araştırmacı ve ileri görüşlü olmayı gerektirir. Bu sebeple AR-GE, bizim organizasyonumuzda önemli bir yer tutar. İnsan kaynağı, teknoloji ve eğitim gibi birçok alanda bu bakış açımızı daha ileri taşımak ve sağlıkta fark yaratmak için araştırıyoruz.

İlaç Endüstrisinde ISO:9001 Kalite Belgesini İlk Alan Firma
GMP ve GCPL
Kalite Standartlarında Üretim
15.000 m² Kapalı Alana Sahip
Modern Üretim Tesisi

Değerlerimiz

Dinçsa olarak yarım asırlık tecrübe ve kurumsal ilke ve prensiplerimizle antigribal, antiromatizmal, dermatolojik, aneljezik, antienflamatuar ve birçok terapötik alanlarda üretim yapıyoruz.
Araştırmacı bir bakış açısıyla, kaliteden ödün vermeden, ileri teknoloji üretimle; insan sağlığına fayda sağlayacak ve fark yaratacak ilaçlar üretmek.
Türkiye’nin fark yaratan üreticilerinden birisi olarak, Dinçsa kalitesiyle uluslararası pazarda global bir oyuncu olmak.

İnsan Sağlığına Değer Vermek
Dinçsa; kurulduğu günden bu yana bütün faaliyetlerini, insan sağlığı adına olumlu fark yaratmak için yürütür.

Kalite Anlayışı
Dinçsa için kalite, yaşayan bir kavramdır ve sürekli iyileştirilmeli ve kendi standartlarını yukarı taşımalıdır.

Vizyoner Bakış Açısı
Dinçsa; modern tıbbı, ileri teknolojiyi takip eder ve değişime eşlik eder. Fark yaratacak yenilikler için araştırır.

Paylaşımcı Yaklaşım
Dinçsa; tecrübesini, bilgi birikimini insan sağlığına fayda sağlamak için paylaşır.

Sürdürülebilirlik
Dinçsa, insanlara ve insanların içinde yaşadığı çevreye saygılıdır. Ticari faaliyetlerini yerine getirirken, gelecek nesillerden emanet aldığı doğaya zarar vermez ve temiz bir ekosistem bırakmak için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirir.

İnsan Kaynakları

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Sürdürülebilir bir yönetim anlayışı ile yönetilen Dinçsa, çevreye ve insan sağlığına olan sorumluluklarının bilincindedir. Üretim faaliyetlerinin devamı için çevreyi tehlikeye atmayan, doğanın bir parçası olduğunun, ancak doğa ve ekosistemin var olduğu sürece kalkınacağının farkında olan Dinçsa, “Hayata Sağlık” sloganıyla çevreye olan sorumluluklarını yerine getirmektedir ve yönetimsel bütün kararları alırken çevreyi göz önünde bulundurmaktadır. “Hayata Sağlık” anlayışıyla toplum sağlığının tesisinde önemli projelere destek vermektedir.